If you know someone who is crazy about colour, choose this card design and send them your most sincere "Happy Birthday!" wishes
. You've done the shopping, you've got the gift, everything is ready, except... the card. This tradition of sending cards for various anniversaries has only recently become part of our culture, but now it seems that no one can do without them, whether it's a birthday, a name day or a holiday. So, no matter what gift you choose to give that person, a card will always be an extra opportunity to smile after you've made that person happy with that special gift you chose to honour the event. That person
will certainly not be expecting this and will be completely taken by surprise. What's more, you can be sure that it won't be a greeting card forgotten somewhere in a drawer, but placed on the bedside table or desk in a place of honour. A5
Nu este prima dată când comand de la Dvs.Seriozitate,calitatea produselor spun tot! Deșii la ultima comanda am avut probleme pt k nu am primit mesaj de la curier precum k sosește comanda și comanda s-a întors la Dvs,s-a rezolvat imediat și va Mulțumesc.
Va miscati incredibil de repede, ceea ce ajuta foarte mult pentru asfel de cadouri, mereu ai nevoie de ceva in ultima clipa.
De asemenea, observ ca v-ati marit considerabil gama de produse fata de acum cativa ani.
Si daca tot nu apare pe site si este doar feedback pt voi, pot sa spun ca unele produse sunt impecabile, altele mai pot fi imbunatatite:
- La agendele personalizate cu coperta din piele erau anumite litere care apareau prea fine si nu prea se vedeau bine. Doar la unele modele. V-am dat un review de 5 stele, caci mi s-a parut ceva minor, dar poate puteti corecta.
- Felicitarile personalizate nu erau taiate 100% ok, mai aveau mici franjuri in partea de jos.
- La canile personalizate imprimarea era usor brulata - aveam cana comandata anterior langa cea noua si am putut sa le compar.
Dar asta doar pentru voi, sunt convinsa ca vreti sa va imbunatatiti in continuu procesele. Cum spuneam, pe site am pus un review de 5 stele si o sa pun si la celelalte produse comandate, de ex magneti.
Plus mai am o recomandare, daca puteti sa puneti pungi cadou de 3 dimensiuni, mica, mijlocie, mare. Ar fi util.
Multumesc pentru implicare, dedicare, pentru efortul de a oferi produse de calitate! Felicitari pentru ce ati realizat pana acum si succes in continuare!